Restauracja Mrągowo - L's Kitchen - logo

Restauracja Mrągowo

Cenisz sobie zarówno jakość dań jak i atmosferę?
Jeżeli tak to dobrze trafiłeś.

O nas

L’s Kitchen to autorska restauracja Łukasza Łapińskiego znajdująca się w Mrągowie w samym sercu Mazur. Filozofia jego dań oparta jest na połączeniu kuchni francuskiej i polskiej z bogactwami natury naszego regionu.

Klimat

Klimat restauracji tworzy oryginalnie zaaranżowane wnętrze w nowoczesnym stylu. Połączenie wysokiej jakości kamienia, drewna i lekko przyciemnionego ciepłego światła sprawia, że czas zwalnia a my czujemy się zrelaksowani.

Szef Kuchni

Łukasz Łapiński

pasjonat, samouk, perfekcjonista. Swoje doświadczenie zbierał przez kilkanaście lat w czołowych restauracjach w Londynie. Jego autorska kuchnia opiera się tylko i wyłącznie na lokalnych, sezonowych produktach. Uważa, że tworzenie receptur a następnie przekształcanie ich w danie jest niczym innym jak tworzeniem pewnych relacji między kucharzem a składnikami. Jeśli podejdziemy do tego z sercem, pasją to stworzone dania opowiedzą nam piękną historię.

Przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy małe przyjęcia okolicznościowe do 20 osób.
W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz sprawdzenia dostępności terminu prosimy o kontakt telefoniczny bądź zapytanie e-mail.

Praca

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na nasz adres e-mail lskitchen.pl@gmail.com

Nasi partnerzy

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego “Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Fundusz Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.